YouTube Shorts Downloader

Pobierz YouTube Shorts filmy i więcej bez znaku wodnego. Wystarczy wpisać link do filmu w poniższe pole wejściowe i kliknąć przycisk Pobierz.

Korzystając z naszego Video Downloadera akceptujesz nasze Warunki użytkowania

Bez znaku wodnego

Pobierz YouTube Shorts filmy bez żadnego znaku wodnego. Zapisz na swoim urządzeniu bez żadnego logo.

Bezgraniczne pobieranie

Pobierz tyle filmów, ile chcesz z dużą prędkością. Nie ograniczamy prędkości pobierania ani liczby filmów, które możesz pobrać.

Przenośny HD MP4

Łatwo pobierz dowolne YouTube Shorts wideo w formacie HD i przenośnym MPEG-4. Możesz je następnie oglądać na dowolnym urządzeniu.

YT Short Video Downloader

Ponieważ nie jest możliwe pobieranie filmów YouTube Short bezpośrednio z aplikacji, stworzyliśmy nasz YouTube Short Downloader. Jest to darmowe narzędzie online, które umożliwia pobieranie filmów YouTube Shorts bez znaku wodnego. Możesz pobrać filmy YouTube Short jako plik wideo lub plik dźwiękowy. Możliwe jest pobieranie krótkich filmów YouTube na dowolnym urządzeniu z dowolnym systemem operacyjnym. Wszystko, czego potrzebujesz, to przeglądarka i połączenie z Internetem. Po pobraniu wideo można oglądać go w trybie offline lub udostępnić znajomym.

Co to jest YouTube Shorts

YouTube shorts dostarcza treści wideo o krótkiej formie. YouTube uruchomił YouTube shorts, aby konkurować z innymi aplikacjami, takimi jak Tiktok, Instagram reels i Facebook Stories. Nie potrzebujesz żadnej dodatkowej aplikacji, aby oglądać YouTube shorts. Jest ona zintegrowana w ramach oficjalnej aplikacji YouTube. Oglądaj niekończące się treści w YouTube shorts za pośrednictwem swoich urządzeń mobilnych. Oglądaj wybrane przez siebie filmy w krótkiej formie. Jeśli jesteś znudzony długoformatowymi treściami wideo, YouTube shorts udostępnił filmy poniżej 1 minuty dla Twojej rozrywki.

Jak pobierać filmy YouTube Shorts

Skopiuj link do pola wprowadzania danych

Przeglądaj {{platformę}} w swojej aplikacji lub witrynie i znajdź film, który chcesz pobrać. Kliknij przycisk Share obok filmu i wybierz Copy Link. Otwórz stronę "tiktake.org" w swojej przeglądarce i wklej skopiowany wcześniej link w pole wejściowe na górze strony. Możesz również użyć naszego TikTake Telegram Bot i wysłać mu polecenie pobrania filmu.

 1. https://www.youtube.com/shorts/[id]
 2. etc.

Rozpocznij proces pobierania

Po wklejeniu linku wideo w polu wprowadzania danych, kliknij przycisk "Pobierz" obok niego. Jeśli link jest poprawnym YouTube Shorts linkiem wideo, przygotujemy dla Ciebie pobieranie. Może to potrwać do kilku sekund.

Przy okazji, nie możemy pobrać prywatnych lub zablokowanych filmów z {{platformy}}. Filmy muszą być publiczne.

Pobierz wideo lub audio

Przygotowanie zajmie od kilku sekund do minuty. Po zakończeniu procesu przygotowania pojawi się przycisk Pobierz. Kliknij "Download HD (no Watermark)", jeśli chcesz pobrać wideo bez znaku wodnego. Wybierz "Pobierz jako MP3", jeśli chcesz pobrać tylko ścieżkę audio. Po kliknięciu zostaniesz zapytany gdzie zapisać plik. Wybierz miejsce, które już znasz i wiesz jak do niego dotrzeć. Nie martw się, jeśli nie możesz później znaleźć swojego filmu, możesz po prostu pobrać go ponownie.

To jest to.

Ścieżka wideo lub audio jest teraz trwale zapisana na Twoim urządzeniu. Oczywiście w każdej chwili możesz usunąć ten plik. Jeśli chcesz pobrać więcej filmów YouTube Shorts, zacznij ponownie od punktu 1.

Jeśli spodoba Ci się nasz serwis, będzie nam miło, jeśli polecisz nas swoim znajomym i udostępnisz naszą stronę na swoich profilach społecznościowych!

Pobierz filmy YouTube Shorts na swoje urządzenie iOS

Zapisz YouTube Shorts Filmy nawet na iPadzie lub iPhonie.

Ze względu na politykę bezpieczeństwa Apple, na urządzeniu z systemem iOS zwykle nie można zapisać filmów MP4, ścieżek dźwiękowych MP3 lub innych formatów. Android nie ma z tym problemu, możesz tam łatwo pobrać dowolny typ pliku. Istnieje jednak bardzo prosty sposób, aby zapisać i wyświetlić filmy YouTube Shorts na iPhonie lub iPadzie.

Do zapisywania filmów YouTube Shorts można używać TikTake jak zwykle, ale na końcu trzeba wybrać opcję odpowiednią dla iOS.

 1. Przeglądaj YouTube Shorts w aplikacji lub przeglądarce
 2. Znajdź film, który chcesz pobrać
 3. Kliknij na przycisk Share i wybierz "Copy Link"
 4. Wejdź na stronę "tiktake.org" w wybranej przeglądarce.
 5. Wklej skopiowany link w pole wejściowe na górze strony
 6. Kliknij na "Download" i poczekaj, aż pobieranie zostanie dla Ciebie przygotowane.
 7. Kliknij przycisk Zapisz do Dropbox
 8. Wybierz folder, w którym chcesz zapisać pobrane pliki
 9. Oglądaj lub słuchaj swoich pobrań w dowolnym czasie i miejscu na swoim koncie Dropbox.