Soundcloud Downloader

Herhangi bir filigran olmadan Soundcloud videolarını ve daha fazlasını indirin. Videonun bağlantısını aşağıdaki giriş alanına girmeniz ve indirme düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Video İndiricimizi kullanarak aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz Kullanım Koşulları

Filigran Yok

Herhangi bir filigran olmadan Soundcloud videolarını indirin. Herhangi bir logo olmadan cihazınıza kaydedin.

Sınırsız İndirme

Yüksek hızda istediğiniz kadar video indirin. İndirme hızını veya indirebileceğiniz video sayısını sınırlamıyoruz.

Taşınabilir HD MP4

Herhangi bir Soundcloud videosunu HD ve taşınabilir MPEG-4 formatında kolayca indirin. Daha sonra bunları herhangi bir cihazda izleyebilirsiniz.

Soundcloud İndirici

SoundCloud indiricimiz, soundcloud müziğini yerel cihazınıza kaydetmek için ücretsiz bir çevrimiçi araçtır. TikTake'in web'deki en iyi Soundcloud indiricisini sunduğunu söylemekten gurur duyuyoruz. Neden en iyisi biziz? Çünkü herhangi bir filigran veya kalite kaybı olmadan yalnızca en iyi ses indirmelerini sunan tek Soundcloud indiricisiyiz. Herhangi bir Soundcloud sesini MP3 dosyası olarak indirebilir ve cihazınıza kaydedebilirsiniz. Soundcloud indiricimiz tüm işletim sistemleri ve cihazlarla uyumludur. Soundcloud seslerini iPhone, Android, Windows, Mac, Linux vb. cihazlarınıza indirebilirsiniz. Soundcloud seslerini PC'nize veya dizüstü bilgisayarınıza da indirebilirsiniz.

Soundcloud nedir

Soundcloud, kullanıcıların ses parçalarını yükleyebildikleri ve ücretsiz olarak tanıtabildikleri bir müzik sitesidir. Platformun kullanımı ücretsizdir ve istediğiniz kadar müzik dinleyebilirsiniz, ancak müziği yalnızca yükleyen kullanıcı şarkılarının dağıtımına izin verdiyse indirebilirsiniz.

Soundcloud videoları nasıl indirilir

Bağlantıyı giriş alanına kopyalayın

Uygulamanızda veya web sitenizde Soundcloud'a göz atın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun. Videonun yanındaki Paylaş düğmesine tıklayın ve Bağlantıyı Kopyala'yı seçin. Tarayıcınızda "tiktake.org" adresini açın ve önceden kopyaladığınız bağlantıyı sayfanın üst kısmındaki giriş alanına yapıştırın. Ayrıca bizim TikTake Telegram Bot ve ona videoyu indirme komutunu gönderin.

 1. https://soundcloud.com/[artist]/[songname]
 2. etc.

İndirme işlemini başlatın

Video bağlantısını giriş kutusuna yapıştırdıktan sonra, yanındaki "İndir" düğmesine tıklayın. Bağlantı doğru bir Soundcloud video bağlantısıysa, indirme işlemini sizin için hazırlayacağız. Bu işlem birkaç saniye kadar sürebilir.

Bu arada, Soundcloud'dan özel veya kilitli videoları indiremeyiz. Videolar herkese açık olmalıdır.

Videoyu veya sesi indirin

Hazırlık birkaç saniye ile bir dakika arasında sürecektir. Hazırlama işlemi tamamlandıktan sonra İndir düğmesi görünecektir. Videoyu filigran olmadan indirmek istiyorsanız "HD İndir (Filigran Yok)" seçeneğine tıklayın. Yalnızca ses parçasını indirmek istiyorsanız "MP3 olarak indir "i seçin. Tıkladıktan sonra dosyayı nereye kaydedeceğiniz sorulacaktır. Zaten bildiğiniz ve oraya nasıl gideceğinizi bildiğiniz bir yer seçin. Daha sonra videonuzu bulamazsanız endişelenmeyin, tekrar indirebilirsiniz.

Bu kadar.

Video veya ses parçası artık cihazınızda kalıcı olarak saklanır. Elbette dosyayı istediğiniz zaman silebilirsiniz. Daha fazla Soundcloud videosu indirmek istiyorsanız, 1. noktadan tekrar başlayın.

Hizmetimizi beğendiyseniz, bizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz ve web sitemizi sosyal profillerinizde paylaşırsanız mutlu oluruz!

iOS Cihazınıza Soundcloud videoları indirin

Kaydet Soundcloud iPad veya iPhone'unuzda bile videolar.

Apple güvenlik politikası nedeniyle, normalde iOS cihazınıza MP4 videolar, MP3 ses parçaları veya diğer formatları kaydedemezsiniz. Android'in bu konuda bir sorunu yoktur, her tür dosyayı kolayca indirebilirsiniz. Ancak, Soundcloud videolarınızı iPhone veya iPad'inize kaydetmenin ve görüntülemenin çok basit bir yolu vardır.

Platform}} videolarınızı kaydetmek için TikTake'i normal şekilde kullanabilirsiniz, ancak sonunda iOS için uygun seçeneği seçmeniz gerekir.

 1. Uygulamada veya Tarayıcıda Soundcloud'a göz atın
 2. İndirmek istediğiniz videoyu bulun
 3. Paylaş düğmesine tıklayın ve "Bağlantıyı Kopyala "yı seçin
 4. Seçtiğiniz bir tarayıcıda "tiktake.org" adresine gidin
 5. Kopyalanan bağlantıyı sayfanın üst kısmındaki giriş alanına yapıştırın
 6. "İndir "e tıklayın ve indirme işlemi sizin için hazırlanana kadar bekleyin.
 7. Dropbox'a Kaydet Düğmesine tıklayın
 8. İndirmenizi kaydetmek istediğiniz klasörü seçin
 9. Dropbox Hesabınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde indirmenizi izleyin veya dinleyin.