Soundcloud Downloader

Pobierz Soundcloud filmy i więcej bez znaku wodnego. Wystarczy wpisać link do filmu w poniższe pole wejściowe i kliknąć przycisk Pobierz.

Korzystając z naszego Video Downloadera akceptujesz nasze Warunki użytkowania

Bez znaku wodnego

Pobierz Soundcloud filmy bez żadnego znaku wodnego. Zapisz na swoim urządzeniu bez żadnego logo.

Bezgraniczne pobieranie

Pobierz tyle filmów, ile chcesz z dużą prędkością. Nie ograniczamy prędkości pobierania ani liczby filmów, które możesz pobrać.

Przenośny HD MP4

Łatwo pobierz dowolne Soundcloud wideo w formacie HD i przenośnym MPEG-4. Możesz je następnie oglądać na dowolnym urządzeniu.

Soundcloud Downloader

Nasz SoundCloud downloader to darmowe narzędzie online do zapisywania muzyki soundcloud na urządzeniu lokalnym. Z dumą stwierdzamy, że TikTake oferuje najlepszy downloader Soundcloud w sieci. Dlaczego jesteśmy najlepsi? Ponieważ jesteśmy jedynym downloaderem Soundcloud, który oferuje tylko najlepsze pliki audio do pobrania bez żadnego znaku wodnego lub utraty jakości. Możesz pobrać dowolne audio Soundcloud jako plik MP3 i zapisać go na swoim urządzeniu. Nasz downloader Soundcloud jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym i urządzeniem. Możesz pobrać audycje Soundcloud na iPhone'a, Androida, Windows, Mac, Linux itp. Możesz także pobrać audycje Soundcloud na komputerze lub laptopie.

Co to jest Soundcloud

Soundcloud to serwis muzyczny, w którym użytkownicy mogą przesyłać swoje utwory dźwiękowe i promować je za darmo. Platforma jest bezpłatna i możesz słuchać tyle muzyki, ile chcesz, ale możesz pobrać muzykę tylko wtedy, gdy użytkownik, który ją załadował, zezwolił na dystrybucję swoich utworów.

Jak pobierać filmy Soundcloud

Skopiuj link do pola wprowadzania danych

Przeglądaj {{platformę}} w swojej aplikacji lub witrynie i znajdź film, który chcesz pobrać. Kliknij przycisk Share obok filmu i wybierz Copy Link. Otwórz stronę "tiktake.org" w swojej przeglądarce i wklej skopiowany wcześniej link w pole wejściowe na górze strony. Możesz również użyć naszego TikTake Telegram Bot i wysłać mu polecenie pobrania filmu.

 1. https://soundcloud.com/[artist]/[songname]
 2. etc.

Rozpocznij proces pobierania

Po wklejeniu linku wideo w polu wprowadzania danych, kliknij przycisk "Pobierz" obok niego. Jeśli link jest poprawnym Soundcloud linkiem wideo, przygotujemy dla Ciebie pobieranie. Może to potrwać do kilku sekund.

Przy okazji, nie możemy pobrać prywatnych lub zablokowanych filmów z {{platformy}}. Filmy muszą być publiczne.

Pobierz wideo lub audio

Przygotowanie zajmie od kilku sekund do minuty. Po zakończeniu procesu przygotowania pojawi się przycisk Pobierz. Kliknij "Download HD (no Watermark)", jeśli chcesz pobrać wideo bez znaku wodnego. Wybierz "Pobierz jako MP3", jeśli chcesz pobrać tylko ścieżkę audio. Po kliknięciu zostaniesz zapytany gdzie zapisać plik. Wybierz miejsce, które już znasz i wiesz jak do niego dotrzeć. Nie martw się, jeśli nie możesz później znaleźć swojego filmu, możesz po prostu pobrać go ponownie.

To jest to.

Ścieżka wideo lub audio jest teraz trwale zapisana na Twoim urządzeniu. Oczywiście w każdej chwili możesz usunąć ten plik. Jeśli chcesz pobrać więcej filmów Soundcloud, zacznij ponownie od punktu 1.

Jeśli spodoba Ci się nasz serwis, będzie nam miło, jeśli polecisz nas swoim znajomym i udostępnisz naszą stronę na swoich profilach społecznościowych!

Pobierz filmy Soundcloud na swoje urządzenie iOS

Zapisz Soundcloud Filmy nawet na iPadzie lub iPhonie.

Ze względu na politykę bezpieczeństwa Apple, na urządzeniu z systemem iOS zwykle nie można zapisać filmów MP4, ścieżek dźwiękowych MP3 lub innych formatów. Android nie ma z tym problemu, możesz tam łatwo pobrać dowolny typ pliku. Istnieje jednak bardzo prosty sposób, aby zapisać i wyświetlić filmy Soundcloud na iPhonie lub iPadzie.

Do zapisywania filmów Soundcloud można używać TikTake jak zwykle, ale na końcu trzeba wybrać opcję odpowiednią dla iOS.

 1. Przeglądaj Soundcloud w aplikacji lub przeglądarce
 2. Znajdź film, który chcesz pobrać
 3. Kliknij na przycisk Share i wybierz "Copy Link"
 4. Wejdź na stronę "tiktake.org" w wybranej przeglądarce.
 5. Wklej skopiowany link w pole wejściowe na górze strony
 6. Kliknij na "Download" i poczekaj, aż pobieranie zostanie dla Ciebie przygotowane.
 7. Kliknij przycisk Zapisz do Dropbox
 8. Wybierz folder, w którym chcesz zapisać pobrane pliki
 9. Oglądaj lub słuchaj swoich pobrań w dowolnym czasie i miejscu na swoim koncie Dropbox.