Reddit Downloader

Herhangi bir filigran olmadan Reddit videolarını ve daha fazlasını indirin. Videonun bağlantısını aşağıdaki giriş alanına girmeniz ve indirme düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Video İndiricimizi kullanarak aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz Kullanım Koşulları

Filigran Yok

Herhangi bir filigran olmadan Reddit videolarını indirin. Herhangi bir logo olmadan cihazınıza kaydedin.

Sınırsız İndirme

Yüksek hızda istediğiniz kadar video indirin. İndirme hızını veya indirebileceğiniz video sayısını sınırlamıyoruz.

Taşınabilir HD MP4

Herhangi bir Reddit videosunu HD ve taşınabilir MPEG-4 formatında kolayca indirin. Daha sonra bunları herhangi bir cihazda izleyebilirsiniz.

Reddit İndirici HD

TikTake, reddit'ten mp4 video veya mp3 ses olarak video indirmenize izin veren güçlü bir çevrimiçi Reddit Video İndiricisidir. Çevrimiçi aracımızla reddit'ten herhangi bir videoyu indirebilirsiniz. Ücretsiz ve kullanımı kolaydır. Sadece reddit'ten video url'sini kopyalayın ve giriş alanına yapıştırın. Ardından indir düğmesine tıklayın. Reddit videolarını HD kalitesinde indirebilirsiniz. Ayrıca reddit videolarını mp3 ses dosyası olarak da indirebilirsiniz. Kolay ve hızlıdır, indirmenizi işlemek yalnızca birkaç saniye ila birkaç dakika sürer. TikTake ile ayrıca v.redd.it, imgur, gfycat, streamable, giphy vb. tüm gömülü reddit videolarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Reddit nedir

Reddit, içeriğin sosyal olarak düzenlendiği ve site üyeleri tarafından oylama yoluyla tanıtıldığı bir sosyal haber sitesi ve forumdur. Sitenin adı "I read it" (okudum) kelimesinden gelmektedir. Reddit üye kaydı ücretsizdir ve web sitesinin temel özelliklerini kullanmak için gereklidir. Reddit'in aylık 430 milyon aktif kullanıcısı var (Ekim 2021'den itibaren değerler) ve hala büyümeye devam ediyor. Reddit bünyesinde 100.000 aktif topluluk bulunmaktadır ve dünya çapında en popüler sosyal ağlar arasında yer almaktadır.

Reddit videoları nasıl indirilir

Bağlantıyı giriş alanına kopyalayın

Uygulamanızda veya web sitenizde Reddit'a göz atın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun. Videonun yanındaki Paylaş düğmesine tıklayın ve Bağlantıyı Kopyala'yı seçin. Tarayıcınızda "tiktake.org" adresini açın ve önceden kopyaladığınız bağlantıyı sayfanın üst kısmındaki giriş alanına yapıştırın. Ayrıca bizim TikTake Telegram Bot ve ona videoyu indirme komutunu gönderin.

 1. https://www.reddit.com/r/[subreddit]/comments/[id]/[title]/
 2. etc.

İndirme işlemini başlatın

Video bağlantısını giriş kutusuna yapıştırdıktan sonra, yanındaki "İndir" düğmesine tıklayın. Bağlantı doğru bir Reddit video bağlantısıysa, indirme işlemini sizin için hazırlayacağız. Bu işlem birkaç saniye kadar sürebilir.

Bu arada, Reddit'dan özel veya kilitli videoları indiremeyiz. Videolar herkese açık olmalıdır.

Videoyu veya sesi indirin

Hazırlık birkaç saniye ile bir dakika arasında sürecektir. Hazırlama işlemi tamamlandıktan sonra İndir düğmesi görünecektir. Videoyu filigran olmadan indirmek istiyorsanız "HD İndir (Filigran Yok)" seçeneğine tıklayın. Yalnızca ses parçasını indirmek istiyorsanız "MP3 olarak indir "i seçin. Tıkladıktan sonra dosyayı nereye kaydedeceğiniz sorulacaktır. Zaten bildiğiniz ve oraya nasıl gideceğinizi bildiğiniz bir yer seçin. Daha sonra videonuzu bulamazsanız endişelenmeyin, tekrar indirebilirsiniz.

Bu kadar.

Video veya ses parçası artık cihazınızda kalıcı olarak saklanır. Elbette dosyayı istediğiniz zaman silebilirsiniz. Daha fazla Reddit videosu indirmek istiyorsanız, 1. noktadan tekrar başlayın.

Hizmetimizi beğendiyseniz, bizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz ve web sitemizi sosyal profillerinizde paylaşırsanız mutlu oluruz!

iOS Cihazınıza Reddit videoları indirin

Kaydet Reddit iPad veya iPhone'unuzda bile videolar.

Apple güvenlik politikası nedeniyle, normalde iOS cihazınıza MP4 videolar, MP3 ses parçaları veya diğer formatları kaydedemezsiniz. Android'in bu konuda bir sorunu yoktur, her tür dosyayı kolayca indirebilirsiniz. Ancak, Reddit videolarınızı iPhone veya iPad'inize kaydetmenin ve görüntülemenin çok basit bir yolu vardır.

Platform}} videolarınızı kaydetmek için TikTake'i normal şekilde kullanabilirsiniz, ancak sonunda iOS için uygun seçeneği seçmeniz gerekir.

 1. Uygulamada veya Tarayıcıda Reddit'a göz atın
 2. İndirmek istediğiniz videoyu bulun
 3. Paylaş düğmesine tıklayın ve "Bağlantıyı Kopyala "yı seçin
 4. Seçtiğiniz bir tarayıcıda "tiktake.org" adresine gidin
 5. Kopyalanan bağlantıyı sayfanın üst kısmındaki giriş alanına yapıştırın
 6. "İndir "e tıklayın ve indirme işlemi sizin için hazırlanana kadar bekleyin.
 7. Dropbox'a Kaydet Düğmesine tıklayın
 8. İndirmenizi kaydetmek istediğiniz klasörü seçin
 9. Dropbox Hesabınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde indirmenizi izleyin veya dinleyin.