Reddit Downloader

Pobierz Reddit filmy i więcej bez znaku wodnego. Wystarczy wpisać link do filmu w poniższe pole wejściowe i kliknąć przycisk Pobierz.

Korzystając z naszego Video Downloadera akceptujesz nasze Warunki użytkowania

Bez znaku wodnego

Pobierz Reddit filmy bez żadnego znaku wodnego. Zapisz na swoim urządzeniu bez żadnego logo.

Bezgraniczne pobieranie

Pobierz tyle filmów, ile chcesz z dużą prędkością. Nie ograniczamy prędkości pobierania ani liczby filmów, które możesz pobrać.

Przenośny HD MP4

Łatwo pobierz dowolne Reddit wideo w formacie HD i przenośnym MPEG-4. Możesz je następnie oglądać na dowolnym urządzeniu.

Reddit Downloader HD

TikTake to potężny internetowy Reddit Video Downloader, który pozwala na pobieranie filmów z reddita jako wideo mp4 lub audio mp3. Możesz pobrać dowolne wideo z reddit za pomocą naszego narzędzia online. Jest ono darmowe i łatwe w użyciu. Wystarczy skopiować adres url filmu z reddit i wkleić go do pola wprowadzania danych. Następnie kliknij przycisk Pobierz. Możesz pobrać filmy z reddita w jakości HD. Możesz również pobrać filmy reddit jako plik audio mp3. Pobieranie jest proste i szybkie, zajmie Ci od kilku sekund do kilku minut. Z TikTake możesz również pobrać wszystkie osadzone filmy z reddita z v.redd.it, imgur, gfycat, streamable, giphy itp. za darmo.

Co to jest Reddit

Reddit to społecznościowa strona informacyjna i forum, gdzie treści są społecznie kuratorowane i promowane przez członków witryny poprzez głosowanie. Nazwa witryny jest grą słów "czytam to". Rejestracja członków Reddit jest bezpłatna i jest wymagana do korzystania z podstawowych funkcji witryny. Reddit ma 430 milionów miesięcznych aktywnych użytkowników (wartości z października 2021) i wciąż rośnie. Istnieje 100 000 aktywnych społeczności w ramach reddit i jest on zaliczany do najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecie.

Jak pobierać filmy Reddit

Skopiuj link do pola wprowadzania danych

Przeglądaj {{platformę}} w swojej aplikacji lub witrynie i znajdź film, który chcesz pobrać. Kliknij przycisk Share obok filmu i wybierz Copy Link. Otwórz stronę "tiktake.org" w swojej przeglądarce i wklej skopiowany wcześniej link w pole wejściowe na górze strony. Możesz również użyć naszego TikTake Telegram Bot i wysłać mu polecenie pobrania filmu.

 1. https://www.reddit.com/r/[subreddit]/comments/[id]/[title]/
 2. etc.

Rozpocznij proces pobierania

Po wklejeniu linku wideo w polu wprowadzania danych, kliknij przycisk "Pobierz" obok niego. Jeśli link jest poprawnym Reddit linkiem wideo, przygotujemy dla Ciebie pobieranie. Może to potrwać do kilku sekund.

Przy okazji, nie możemy pobrać prywatnych lub zablokowanych filmów z {{platformy}}. Filmy muszą być publiczne.

Pobierz wideo lub audio

Przygotowanie zajmie od kilku sekund do minuty. Po zakończeniu procesu przygotowania pojawi się przycisk Pobierz. Kliknij "Download HD (no Watermark)", jeśli chcesz pobrać wideo bez znaku wodnego. Wybierz "Pobierz jako MP3", jeśli chcesz pobrać tylko ścieżkę audio. Po kliknięciu zostaniesz zapytany gdzie zapisać plik. Wybierz miejsce, które już znasz i wiesz jak do niego dotrzeć. Nie martw się, jeśli nie możesz później znaleźć swojego filmu, możesz po prostu pobrać go ponownie.

To jest to.

Ścieżka wideo lub audio jest teraz trwale zapisana na Twoim urządzeniu. Oczywiście w każdej chwili możesz usunąć ten plik. Jeśli chcesz pobrać więcej filmów Reddit, zacznij ponownie od punktu 1.

Jeśli spodoba Ci się nasz serwis, będzie nam miło, jeśli polecisz nas swoim znajomym i udostępnisz naszą stronę na swoich profilach społecznościowych!

Pobierz filmy Reddit na swoje urządzenie iOS

Zapisz Reddit Filmy nawet na iPadzie lub iPhonie.

Ze względu na politykę bezpieczeństwa Apple, na urządzeniu z systemem iOS zwykle nie można zapisać filmów MP4, ścieżek dźwiękowych MP3 lub innych formatów. Android nie ma z tym problemu, możesz tam łatwo pobrać dowolny typ pliku. Istnieje jednak bardzo prosty sposób, aby zapisać i wyświetlić filmy Reddit na iPhonie lub iPadzie.

Do zapisywania filmów Reddit można używać TikTake jak zwykle, ale na końcu trzeba wybrać opcję odpowiednią dla iOS.

 1. Przeglądaj Reddit w aplikacji lub przeglądarce
 2. Znajdź film, który chcesz pobrać
 3. Kliknij na przycisk Share i wybierz "Copy Link"
 4. Wejdź na stronę "tiktake.org" w wybranej przeglądarce.
 5. Wklej skopiowany link w pole wejściowe na górze strony
 6. Kliknij na "Download" i poczekaj, aż pobieranie zostanie dla Ciebie przygotowane.
 7. Kliknij przycisk Zapisz do Dropbox
 8. Wybierz folder, w którym chcesz zapisać pobrane pliki
 9. Oglądaj lub słuchaj swoich pobrań w dowolnym czasie i miejscu na swoim koncie Dropbox.