SSS

Çoğunuzun bilmek istediği her şey!

Bir şey indirmeye çalıştığımda neden hata alıyorum?

Bunun birkaç olası nedeni vardır:

 • Video özeldir. Ne yazık ki özel ayarlarla gönderilen videoları indiremiyoruz.
 • Video artık mevcut değil. Kullanıcılar videoları yayınladıktan sonra silebilirler. O zaman ne yazık ki indirme imkanımız yok
 • Yapıştırdığınız bağlantı geçerli bir TikTok video bağlantısı değil Şu anda yalnızca tek video bağlantılarından video indirebiliyoruz. Gelecekte, profil bağlantılarından video indirmeniz için bir yol da sunacağız. Ancak, bu şu anda mümkün değildir.
  1. https://www.tiktok.com/@philandmore/video/...
  2. https://m.tiktok.com/v/....html
  3. https://vm.tiktok.com/...
 • Yanlış bir şey yapmadığımdan eminim, ama yine de çalışmıyor. Bazen bizim için de işler ters gidebilir. Birkaç kez denedikten sonra hala çalışmıyorsa, lütfen bize sorunun açıklamasını içeren bir e-posta gönderin. Kullandığınız cihazı, tarayıcıyı ve indirmek istediğiniz video bağlantısını eklemeniz çok yardımcı olur. Her hata bildirimi için minnettarız!

Video kalitesi çok kötü. İyileştirebilir misiniz?

Video kalitesini değiştirmiyoruz, Tiktok'tan olduğu gibi alıyoruz. Ne yazık ki, birçok video en iyi kalitede olmayacak şekilde çekiliyor. Maalesef kaliteyi iyileştiremiyoruz. Videoları daha sonra nasıl kullandığınıza bağlı olarak, onları biraz daha yumuşak çizmek için filtrelerle çalışabilirsiniz.

IP adresimin engellendiğini düşünüyorum, ne yapmalıyım?

Şu anda hizmetimizi etkileyebilecek herhangi bir IP filtresi kullanmıyoruz. Bu nedenle, sizi dışarıda bırakacak gibi görünüyorsak, bir proxy ile tekrar deneyin. Daha sonra tekrar çalışırsa, büyük olasılıkla sağlayıcınız sitemize veya sitemizin bazı bölümlerine erişimi engelliyordur. Sizi kilitlemiş olsaydık, her kullanıcıya IP adresiniz değişse bile değişmeyen bir imza verdiğimizden, bir proxy ile bile artık hizmetimize erişemezdiniz. Her durumda, sorunu bize bildirirseniz memnun oluruz! Bize bildirmek için iletişim formumuzu kullanın.

TikTake bir Uygulama olarak da mevcut mu?

Şu anda sizin için çok güzel bir uygulama geliştiriyoruz, ancak şu anda sunabileceğimiz bir şey yok. Ancak bu arada, dört gözle bekleyeceğiniz bir şey hazırlıyoruz. tiktake hakkında güncel bilgileri takip etmek için blogumuzu takip edin!

Aynı anda birden fazla video indirebilir miyim?

Bu, gelecekte size sunmak üzere geliştirmekte olduğumuz harika bir özelliktir. Ne yazık ki, henüz size sunmaya hazır değil. Şu anda bir seferde yalnızca bir video indirebilirsiniz. Ancak, yakında tüm profilleri ve birden fazla videoyu aynı anda indirebileceksiniz.
Tiktok'tan video indirmek kesinlikle yasaldır. Tik-Tok, arkadaşlarınızla kısa videolar oluşturmak ve paylaşmak için popüler bir uygulamadır. Her gün tonlarca içerik yüklenir ve izleyebilir veya kendi videolarınızı oluşturabilirsiniz. Bazı içeriklerde filigran olsa bile, ana sayfamızdaki talimatları izlerseniz bunlardan kurtulmak mümkündür.

Videoları iPhone veya iPad'ime nasıl indirebilirim?

TikTok videolarını iPhone'unuza kaydetmek için TikTake'i normal şekilde kullanabilirsiniz. Ancak, işlemin sonunda iOS için uygun seçeneği seçmeniz gerekir. Bundan sonra videonuzu TikTake'den indirebilir ve iPhone veya iPad'inize kaydedebilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:
 1. Uygulamada veya Tarayıcıda TikTok'a Göz Atın
 2. İndirmek istediğiniz videoyu bulun
 3. Paylaş düğmesine tıklayın ve "Bağlantıyı Kopyala "yı seçin
 4. Seçtiğiniz bir tarayıcıda "tiktake.org" adresine gidin
 5. Kopyalanan bağlantıyı sayfanın üst kısmındaki giriş alanına yapıştırın
 6. "İndir "e tıklayın ve indirme işlemi sizin için hazırlanana kadar bekleyin.
 7. Dropbox'a Kaydet Düğmesine tıklayın
 8. İndirmenizi kaydetmek istediğiniz klasörü seçin
 9. Dropbox Hesabınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde indirmenizi izleyin veya dinleyin.

TikTok Videolarını indirmek için ödeme yapmam gerekiyor mu?

Tik Tok videoları kullanıcılar tarafından yüklenir. Tik Tok videolarını hiçbir şey için ödeme yapmadan veya aylık bir ücret ödemeden indirebilirsiniz. Hizmetlerimiz Google Chrome, Firefox ve Safari gibi tüm büyük tarayıcılar tarafından desteklenmektedir.

TikTok Downloader'ı kullanmak için uzantılar veya uygulamalar yüklemem gerekiyor mu?

TikTok indiricisi, filigranı TikTok videolarından kaldırmak için tasarlanmıştır. Özel bir bilgi veya üçüncü taraf uygulamaların yüklenmesi gerekmez, sadece videonuzun bağlantısını girin ve filigran olmadan MP4 veya AVI formatında kaydedebilirsiniz.

TikTok Videolarını indirmek için bir TikTok hesabına sahip olmak gerekli mi?

Hayır, TikTok'ta bir hesabınız olmasına gerek yok. Yalnızca en sevdiğiniz TikTok videolarının bağlantısına (indirmek için bu yolu arıyorsanız) ve TikTok videoları için bir filigran temizleyiciye ihtiyacınız var. Bağlantıyı sitemize yapıştırın ve "İndir" e tıklayın, 3-4 saniye sonra video kullanıma hazır olacak!
İndirmek istediğiniz TikTok videosuna gidin. Sağ taraftaki menüden "Paylaş" ı seçin. "URL'yi Kopyala" yı tıklayın ve adresi kopyalayın. Video bağlantısı artık panonuzda saklanır ve web sitemizdeki giriş alanına yapıştırmanız yeterlidir.