FAQ

Wszystko, co większość z Was chce wiedzieć!

Dlaczego pojawia się błąd, gdy próbuję coś pobrać?

Istnieje kilka możliwych powodów:

 • Ten film jest prywatny. Niestety nie możemy pobrać filmów zamieszczonych z ustawieniami prywatnymi.
 • Ten film nie jest już dostępny. Zdarza się, że użytkownicy usuwają filmy po ich zamieszczeniu. Wtedy niestety nie mamy możliwości jego pobrania
 • Łącze, które wkleiłeś nie jest prawidłowym łączem wideo TikTok W tej chwili możemy pobierać filmy tylko z pojedynczych łączy wideo. W przyszłości zaoferujemy również sposób na pobieranie filmów z linków profilowych. Jednak obecnie nie jest to możliwe.
  1. https://www.tiktok.com/@philandmore/video/...
  2. https://m.tiktok.com/v/....html
  3. https://vm.tiktok.com/...
 • Jestem pewien, że nie zrobiłem nic złego, ale to nadal nie działa. Czasami rzeczy mogą pójść nie tak również dla nas. Jeśli po kilkukrotnych próbach nadal nie działa, wyślij nam maila z opisem problemu. Bardzo pomocne będzie dołączenie urządzenia, którego używasz, przeglądarki i linku do filmu, który chcesz pobrać. Jesteśmy wdzięczni za każde zgłoszenie błędu!

Jakość wideo jest bardzo zła. Czy można ją poprawić?

Nie zmieniamy jakości wideo, bierzemy je takie, jakie jest z Tiktok. Niestety wiele filmików jest kręconych w taki sposób, że ich jakość nie jest najlepsza. Niestety nie możemy poprawić jakości. W zależności od tego, jak wykorzystasz potem filmiki, możesz popracować z filtrami, aby wyciągnąć je nieco łagodniej.

Wydaje mi się, że mój adres IP został zablokowany, co powinienem zrobić?

Obecnie nie stosujemy żadnych filtrów IP, które mogą wpływać na naszą usługę. Więc jeśli wydaje się, że zablokujemy Cię, spróbuj ponownie z proxy. Jeśli następnie działa ponownie, jest prawdopodobne, że twój dostawca blokuje dostęp do naszej strony lub części naszej strony. Gdybyśmy zablokowali Cię, nie byłbyś już w stanie uzyskać dostępu do naszej usługi, nawet z proxy, ponieważ dajemy każdemu użytkownikowi podpis, który nie zmienia się nawet wtedy, gdy zmienia się Twój adres IP. W każdym razie, będziemy wdzięczni za zgłoszenie problemu! Użyj naszego formularza kontaktowego, aby nam o tym powiedzieć.

Czy TikTake jest również dostępny jako aplikacja?

Obecnie tworzymy dla Was bardzo fajną aplikację, ale na razie nie mamy nic do zaoferowania. W międzyczasie jednak przygotowujemy dla Was coś, na co z niecierpliwością czekacie. Śledźcie naszego bloga, aby być na bieżąco z tiktake!

Czy mogę pobierać wiele filmów jednocześnie?

Jest to wspaniała funkcja, którą już rozwijamy, aby przynieść Ci w przyszłości. Niestety, nie jest jeszcze gotowa, aby zaoferować ją Wam. Obecnie możesz pobrać tylko jeden film w tym samym czasie. Jednak wkrótce będziesz mógł pobierać całe profile i wiele filmów jednocześnie.
Pobieranie filmów z tiktok jest całkowicie legalne. Tik-Tok to popularna aplikacja do tworzenia i dzielenia się krótkimi filmami z przyjaciółmi. Codziennie przesyłane są tony treści, które można oglądać lub tworzyć własne filmy. Nawet jeśli niektóre treści mają znaki wodne, można się ich pozbyć, jeśli tylko postępujesz zgodnie z instrukcjami na naszej stronie głównej.

Jak pobierać filmy na iPhone'a lub iPada?

Aby zapisać filmy z TikTok na iPhone'a, możesz użyć TikTake jak zwykle. Jednak na końcu procesu musisz wybrać opcję odpowiednią dla systemu iOS. Następnie możesz pobrać wideo z TikTake i zapisać je na swoim iPhonie lub iPadzie. Aby to zrobić, wystarczy wykonać następujące kroki:
 1. Przeglądaj TikTok w aplikacji lub przeglądarce
 2. Znajdź film, który chcesz pobrać
 3. Kliknij na przycisk Share i wybierz "Copy Link"
 4. Wejdź na stronę "tiktake.org" w wybranej przeglądarce.
 5. Wklej skopiowany link w pole wejściowe na górze strony
 6. Kliknij na "Download" i poczekaj, aż pobieranie zostanie dla Ciebie przygotowane.
 7. Kliknij przycisk Zapisz do Dropbox
 8. Wybierz folder, w którym chcesz zapisać pobrane pliki
 9. Oglądaj lub słuchaj swoich pobrań w dowolnym czasie i miejscu na swoim koncie Dropbox.

Czy muszę płacić za pobieranie filmów TikTok Videos?

Filmy Tik Tok są przesyłane przez użytkowników. Możesz pobierać filmy Tik Tok bez płacenia za cokolwiek, lub płacenia miesięcznej opłaty. Nasze usługi są obsługiwane przez wszystkie główne przeglądarki, takie jak Google Chrome, Firefox i Safari itp.

Czy muszę instalować rozszerzenia lub aplikacje, aby korzystać z TikTok Downloader?

TikTok downloader jest przeznaczony do usuwania znaku wodnego z filmów TikTok. Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza ani instalacja aplikacji innych firm, wystarczy wprowadzić link do swojego filmu i można go zapisać bez znaku wodnego w formacie MP4 lub AVI.

Czy do pobierania filmów TikTok Videos wymagane jest posiadanie konta TikTok?

Nie, nie musisz mieć konta na TikTok. Potrzebujesz tylko linku do swoich ulubionych filmów TikTok (jeśli szukasz tego sposobu na pobranie go) oraz programu do usuwania znaków wodnych dla filmów TikTok. Wklej link w naszej witrynie i kliknij "Pobierz", po 3-4 sekundach wideo będzie gotowe do użycia!
Przejdź do filmu TikTok, który chcesz pobrać. Wybierz "Udostępnij" z menu po prawej stronie. Kliknij na "Copy Url" i skopiuj adres. Link do wideo jest teraz przechowywany w schowku i wystarczy wkleić go do pola wejściowego na naszej stronie.