Facebook Downloader

Herhangi bir filigran olmadan Facebook videolarını ve daha fazlasını indirin. Videonun bağlantısını aşağıdaki giriş alanına girmeniz ve indirme düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Video İndiricimizi kullanarak aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz Kullanım Koşulları

Filigran Yok

Herhangi bir filigran olmadan Facebook videolarını indirin. Herhangi bir logo olmadan cihazınıza kaydedin.

Sınırsız İndirme

Yüksek hızda istediğiniz kadar video indirin. İndirme hızını veya indirebileceğiniz video sayısını sınırlamıyoruz.

Taşınabilir HD MP4

Herhangi bir Facebook videosunu HD ve taşınabilir MPEG-4 formatında kolayca indirin. Daha sonra bunları herhangi bir cihazda izleyebilirsiniz.

En iyi Facebook Video İndiricisi

TikTake, insanların Facebook'tan videoları en kolay şekilde indirmelerine yardımcı olmak için icat edildi. Her tür facebook videosunu yerel cihazınıza kaydedebilir ve nerede olursanız olun ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. TikTake, videonun yalnızca en iyi kalitesini sunar, 4k bile mümkündür. Videoyu mp4 veya mp3 dosyası olarak indirebilirsiniz. TikTake, tüm cihazlar için en iyi Facebook Video İndiricisidir. TikTake'i akıllı telefonunuzda, tabletinizde, dizüstü bilgisayarınızda veya masaüstü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Windows, Mac, Linux, Android, iOS ve daha fazlası gibi tüm işletim sistemleri için kullanılabiliriz. İhtiyacınız olan tek şey Chrome, Firefox, Safari, Opera veya Edge gibi bir tarayıcıdır.

Özel Facebook videolarını indirin, evet doğru duydunuz, özel videoların çoğu bile mevcuttur, ancak bu Facebook Kullanıcısının gizlilik ayarlarına bağlıdır. Sadece deneyin ve istediğiniz videoları kaydedin.

Facebook Hikaye özelliğini hayata geçirdiğinden beri biz de Facebook Hikayelerini mümkün olan en iyi kalitede indirmek için bir yol geliştirdik. Tek ihtiyacınız olan hikayenin yaratıcısının FB'de arkadaşı olmak ve Facebook'tan video indirmekle aynı adımları takip etmek.

Facebook videoları nasıl indirilir

Bağlantıyı giriş alanına kopyalayın

Uygulamanızda veya web sitenizde Facebook'a göz atın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun. Videonun yanındaki Paylaş düğmesine tıklayın ve Bağlantıyı Kopyala'yı seçin. Tarayıcınızda "tiktake.org" adresini açın ve önceden kopyaladığınız bağlantıyı sayfanın üst kısmındaki giriş alanına yapıştırın. Ayrıca bizim TikTake Telegram Bot ve ona videoyu indirme komutunu gönderin.

 1. https://fb.watch/[id]/
 2. https://www.facebook.com/watch/?v=[id]
 3. etc.

İndirme işlemini başlatın

Video bağlantısını giriş kutusuna yapıştırdıktan sonra, yanındaki "İndir" düğmesine tıklayın. Bağlantı doğru bir Facebook video bağlantısıysa, indirme işlemini sizin için hazırlayacağız. Bu işlem birkaç saniye kadar sürebilir.

Bu arada, Facebook'dan özel veya kilitli videoları indiremeyiz. Videolar herkese açık olmalıdır.

Videoyu veya sesi indirin

Hazırlık birkaç saniye ile bir dakika arasında sürecektir. Hazırlama işlemi tamamlandıktan sonra İndir düğmesi görünecektir. Videoyu filigran olmadan indirmek istiyorsanız "HD İndir (Filigran Yok)" seçeneğine tıklayın. Yalnızca ses parçasını indirmek istiyorsanız "MP3 olarak indir "i seçin. Tıkladıktan sonra dosyayı nereye kaydedeceğiniz sorulacaktır. Zaten bildiğiniz ve oraya nasıl gideceğinizi bildiğiniz bir yer seçin. Daha sonra videonuzu bulamazsanız endişelenmeyin, tekrar indirebilirsiniz.

Bu kadar.

Video veya ses parçası artık cihazınızda kalıcı olarak saklanır. Elbette dosyayı istediğiniz zaman silebilirsiniz. Daha fazla Facebook videosu indirmek istiyorsanız, 1. noktadan tekrar başlayın.

Hizmetimizi beğendiyseniz, bizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz ve web sitemizi sosyal profillerinizde paylaşırsanız mutlu oluruz!

iOS Cihazınıza Facebook videoları indirin

Kaydet Facebook iPad veya iPhone'unuzda bile videolar.

Apple güvenlik politikası nedeniyle, normalde iOS cihazınıza MP4 videolar, MP3 ses parçaları veya diğer formatları kaydedemezsiniz. Android'in bu konuda bir sorunu yoktur, her tür dosyayı kolayca indirebilirsiniz. Ancak, Facebook videolarınızı iPhone veya iPad'inize kaydetmenin ve görüntülemenin çok basit bir yolu vardır.

Platform}} videolarınızı kaydetmek için TikTake'i normal şekilde kullanabilirsiniz, ancak sonunda iOS için uygun seçeneği seçmeniz gerekir.

 1. Uygulamada veya Tarayıcıda Facebook'a göz atın
 2. İndirmek istediğiniz videoyu bulun
 3. Paylaş düğmesine tıklayın ve "Bağlantıyı Kopyala "yı seçin
 4. Seçtiğiniz bir tarayıcıda "tiktake.org" adresine gidin
 5. Kopyalanan bağlantıyı sayfanın üst kısmındaki giriş alanına yapıştırın
 6. "İndir "e tıklayın ve indirme işlemi sizin için hazırlanana kadar bekleyin.
 7. Dropbox'a Kaydet Düğmesine tıklayın
 8. İndirmenizi kaydetmek istediğiniz klasörü seçin
 9. Dropbox Hesabınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde indirmenizi izleyin veya dinleyin.