Facebook Downloader

Pobierz Facebook filmy i więcej bez znaku wodnego. Wystarczy wpisać link do filmu w poniższe pole wejściowe i kliknąć przycisk Pobierz.

Korzystając z naszego Video Downloadera akceptujesz nasze Warunki użytkowania

Bez znaku wodnego

Pobierz Facebook filmy bez żadnego znaku wodnego. Zapisz na swoim urządzeniu bez żadnego logo.

Bezgraniczne pobieranie

Pobierz tyle filmów, ile chcesz z dużą prędkością. Nie ograniczamy prędkości pobierania ani liczby filmów, które możesz pobrać.

Przenośny HD MP4

Łatwo pobierz dowolne Facebook wideo w formacie HD i przenośnym MPEG-4. Możesz je następnie oglądać na dowolnym urządzeniu.

Najlepszy Facebook Video Downloader

TikTake został wymyślony, aby pomóc ludziom w pobieraniu filmów z Facebooka w najprostszy sposób. Możesz zapisać wszystkie rodzaje filmów z Facebooka na swoim lokalnym urządzeniu i oglądać je gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko chcesz. TikTake oferuje tylko najlepszą jakość wideo, nawet 4k jest możliwe. Możesz pobrać wideo jako plik mp4 lub mp3. TikTake to najlepszy Facebook Video Downloader dla wszystkich urządzeń. Możesz używać TikTake na smartfonie, tablecie, laptopie lub komputerze stacjonarnym. Jesteśmy dostępni dla wszystkich systemów operacyjnych, takich jak Windows, Mac, Linux, Android, iOS i więcej. Wszystko, czego potrzebujesz, to przeglądarka taka jak Chrome, Firefox, Safari, Opera lub Edge.

Pobierz prywatne filmy Facebook, tak słyszałeś dobrze nawet większość prywatnych filmów są dostępne, ale to zależy od ustawień prywatności użytkownika Facebook. Wystarczy spróbować i zapisać filmy, które chcesz.

Odkąd Facebook wprowadził funkcję Story my również opracowaliśmy sposób na pobieranie Facebook Stories w najlepszej możliwej jakości. Wystarczy, że będziesz przyjacielem twórcy opowiadania na FB i wykonasz te same kroki co przy pobieraniu filmów z Facebooka.

Jak pobierać filmy Facebook

Skopiuj link do pola wprowadzania danych

Przeglądaj {{platformę}} w swojej aplikacji lub witrynie i znajdź film, który chcesz pobrać. Kliknij przycisk Share obok filmu i wybierz Copy Link. Otwórz stronę "tiktake.org" w swojej przeglądarce i wklej skopiowany wcześniej link w pole wejściowe na górze strony. Możesz również użyć naszego TikTake Telegram Bot i wysłać mu polecenie pobrania filmu.

 1. https://fb.watch/[id]/
 2. https://www.facebook.com/watch/?v=[id]
 3. etc.

Rozpocznij proces pobierania

Po wklejeniu linku wideo w polu wprowadzania danych, kliknij przycisk "Pobierz" obok niego. Jeśli link jest poprawnym Facebook linkiem wideo, przygotujemy dla Ciebie pobieranie. Może to potrwać do kilku sekund.

Przy okazji, nie możemy pobrać prywatnych lub zablokowanych filmów z {{platformy}}. Filmy muszą być publiczne.

Pobierz wideo lub audio

Przygotowanie zajmie od kilku sekund do minuty. Po zakończeniu procesu przygotowania pojawi się przycisk Pobierz. Kliknij "Download HD (no Watermark)", jeśli chcesz pobrać wideo bez znaku wodnego. Wybierz "Pobierz jako MP3", jeśli chcesz pobrać tylko ścieżkę audio. Po kliknięciu zostaniesz zapytany gdzie zapisać plik. Wybierz miejsce, które już znasz i wiesz jak do niego dotrzeć. Nie martw się, jeśli nie możesz później znaleźć swojego filmu, możesz po prostu pobrać go ponownie.

To jest to.

Ścieżka wideo lub audio jest teraz trwale zapisana na Twoim urządzeniu. Oczywiście w każdej chwili możesz usunąć ten plik. Jeśli chcesz pobrać więcej filmów Facebook, zacznij ponownie od punktu 1.

Jeśli spodoba Ci się nasz serwis, będzie nam miło, jeśli polecisz nas swoim znajomym i udostępnisz naszą stronę na swoich profilach społecznościowych!

Pobierz filmy Facebook na swoje urządzenie iOS

Zapisz Facebook Filmy nawet na iPadzie lub iPhonie.

Ze względu na politykę bezpieczeństwa Apple, na urządzeniu z systemem iOS zwykle nie można zapisać filmów MP4, ścieżek dźwiękowych MP3 lub innych formatów. Android nie ma z tym problemu, możesz tam łatwo pobrać dowolny typ pliku. Istnieje jednak bardzo prosty sposób, aby zapisać i wyświetlić filmy Facebook na iPhonie lub iPadzie.

Do zapisywania filmów Facebook można używać TikTake jak zwykle, ale na końcu trzeba wybrać opcję odpowiednią dla iOS.

 1. Przeglądaj Facebook w aplikacji lub przeglądarce
 2. Znajdź film, który chcesz pobrać
 3. Kliknij na przycisk Share i wybierz "Copy Link"
 4. Wejdź na stronę "tiktake.org" w wybranej przeglądarce.
 5. Wklej skopiowany link w pole wejściowe na górze strony
 6. Kliknij na "Download" i poczekaj, aż pobieranie zostanie dla Ciebie przygotowane.
 7. Kliknij przycisk Zapisz do Dropbox
 8. Wybierz folder, w którym chcesz zapisać pobrane pliki
 9. Oglądaj lub słuchaj swoich pobrań w dowolnym czasie i miejscu na swoim koncie Dropbox.