Dailymotion Downloader

Herhangi bir filigran olmadan Dailymotion videolarını ve daha fazlasını indirin. Videonun bağlantısını aşağıdaki giriş alanına girmeniz ve indirme düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Video İndiricimizi kullanarak aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz Kullanım Koşulları

Filigran Yok

Herhangi bir filigran olmadan Dailymotion videolarını indirin. Herhangi bir logo olmadan cihazınıza kaydedin.

Sınırsız İndirme

Yüksek hızda istediğiniz kadar video indirin. İndirme hızını veya indirebileceğiniz video sayısını sınırlamıyoruz.

Taşınabilir HD MP4

Herhangi bir Dailymotion videosunu HD ve taşınabilir MPEG-4 formatında kolayca indirin. Daha sonra bunları herhangi bir cihazda izleyebilirsiniz.

Dailymotion İndirici HD

Dailymotion.com'daki videoları yerel cihazınıza ücretsiz olarak kaydetmek için ücretsiz dailymotion indiricimizi kullanın. Size web üzerindeki en iyi dailymotion indiricisini duyurmaktan gurur duyuyoruz. Odak noktamız, size yalnızca mümkün olan en iyi kalitede dailymotion videoları sunmak olarak belirlendi. Web sitemize veya başka bir hizmete abone olmadan hizmetimizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. İndiricimizi kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey Chrome, Firefox, Safari veya Opera gibi modern bir web tarayıcısıdır. İPhone, Android, Windows, Mac ve hatta Linux gibi herhangi bir cihazda çalışır.

Dailymotion nedir

Dailymotion dünyanın en büyük video barındırma ve paylaşım platformlarından biridir. Video severlerin dünyanın dört bir yanından canlı veya isteğe bağlı olarak içerik keşfedebilecekleri bir yer sağlar: spor, müzik, komedi, politika, haberler, moda, oyun, canlı yayınlar ve çok daha fazlası.

Dailymotion videoları nasıl indirilir

Bağlantıyı giriş alanına kopyalayın

Uygulamanızda veya web sitenizde Dailymotion'a göz atın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun. Videonun yanındaki Paylaş düğmesine tıklayın ve Bağlantıyı Kopyala'yı seçin. Tarayıcınızda "tiktake.org" adresini açın ve önceden kopyaladığınız bağlantıyı sayfanın üst kısmındaki giriş alanına yapıştırın. Ayrıca bizim TikTake Telegram Bot ve ona videoyu indirme komutunu gönderin.

 1. https://www.dailymotion.com/video/[id]
 2. etc.

İndirme işlemini başlatın

Video bağlantısını giriş kutusuna yapıştırdıktan sonra, yanındaki "İndir" düğmesine tıklayın. Bağlantı doğru bir Dailymotion video bağlantısıysa, indirme işlemini sizin için hazırlayacağız. Bu işlem birkaç saniye kadar sürebilir.

Bu arada, Dailymotion'dan özel veya kilitli videoları indiremeyiz. Videolar herkese açık olmalıdır.

Videoyu veya sesi indirin

Hazırlık birkaç saniye ile bir dakika arasında sürecektir. Hazırlama işlemi tamamlandıktan sonra İndir düğmesi görünecektir. Videoyu filigran olmadan indirmek istiyorsanız "HD İndir (Filigran Yok)" seçeneğine tıklayın. Yalnızca ses parçasını indirmek istiyorsanız "MP3 olarak indir "i seçin. Tıkladıktan sonra dosyayı nereye kaydedeceğiniz sorulacaktır. Zaten bildiğiniz ve oraya nasıl gideceğinizi bildiğiniz bir yer seçin. Daha sonra videonuzu bulamazsanız endişelenmeyin, tekrar indirebilirsiniz.

Bu kadar.

Video veya ses parçası artık cihazınızda kalıcı olarak saklanır. Elbette dosyayı istediğiniz zaman silebilirsiniz. Daha fazla Dailymotion videosu indirmek istiyorsanız, 1. noktadan tekrar başlayın.

Hizmetimizi beğendiyseniz, bizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz ve web sitemizi sosyal profillerinizde paylaşırsanız mutlu oluruz!

iOS Cihazınıza Dailymotion videoları indirin

Kaydet Dailymotion iPad veya iPhone'unuzda bile videolar.

Apple güvenlik politikası nedeniyle, normalde iOS cihazınıza MP4 videolar, MP3 ses parçaları veya diğer formatları kaydedemezsiniz. Android'in bu konuda bir sorunu yoktur, her tür dosyayı kolayca indirebilirsiniz. Ancak, Dailymotion videolarınızı iPhone veya iPad'inize kaydetmenin ve görüntülemenin çok basit bir yolu vardır.

Platform}} videolarınızı kaydetmek için TikTake'i normal şekilde kullanabilirsiniz, ancak sonunda iOS için uygun seçeneği seçmeniz gerekir.

 1. Uygulamada veya Tarayıcıda Dailymotion'a göz atın
 2. İndirmek istediğiniz videoyu bulun
 3. Paylaş düğmesine tıklayın ve "Bağlantıyı Kopyala "yı seçin
 4. Seçtiğiniz bir tarayıcıda "tiktake.org" adresine gidin
 5. Kopyalanan bağlantıyı sayfanın üst kısmındaki giriş alanına yapıştırın
 6. "İndir "e tıklayın ve indirme işlemi sizin için hazırlanana kadar bekleyin.
 7. Dropbox'a Kaydet Düğmesine tıklayın
 8. İndirmenizi kaydetmek istediğiniz klasörü seçin
 9. Dropbox Hesabınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde indirmenizi izleyin veya dinleyin.