Dailymotion Downloader

Pobierz Dailymotion filmy i więcej bez znaku wodnego. Wystarczy wpisać link do filmu w poniższe pole wejściowe i kliknąć przycisk Pobierz.

Korzystając z naszego Video Downloadera akceptujesz nasze Warunki użytkowania

Bez znaku wodnego

Pobierz Dailymotion filmy bez żadnego znaku wodnego. Zapisz na swoim urządzeniu bez żadnego logo.

Bezgraniczne pobieranie

Pobierz tyle filmów, ile chcesz z dużą prędkością. Nie ograniczamy prędkości pobierania ani liczby filmów, które możesz pobrać.

Przenośny HD MP4

Łatwo pobierz dowolne Dailymotion wideo w formacie HD i przenośnym MPEG-4. Możesz je następnie oglądać na dowolnym urządzeniu.

Dailymotion Downloader HD

Użyj naszego darmowego downloadera dailymotion, aby zapisać filmy z dailymotion.com za darmo na swoim lokalnym urządzeniu. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Państwu najlepszy downloader dailymotion w sieci. Skupiliśmy się na tym, aby zaoferować Ci tylko najlepszą możliwą jakość filmów z dailymotion. Możesz korzystać z naszej usługi za darmo, bez konieczności subskrybowania naszej strony lub jakiejkolwiek innej usługi. Wszystko, czego potrzebujesz, aby korzystać z naszego downloadera, to nowoczesna przeglądarka internetowa, taka jak Chrome, Firefox, Safari lub Opera. Działa na każdym urządzeniu, takim jak iPhone, Android, Windows, Mac, a nawet Linux.

Co to jest Dailymotion

Dailymotion to jedna z największych na świecie platform do hostingu i udostępniania wideo. Zapewnia miejsce, w którym miłośnicy wideo mogą odkrywać treści z całego świata, na żywo lub na żądanie: sport, muzyka, komedia, polityka, wiadomości, moda, gry, live-streams i wiele innych.

Jak pobierać filmy Dailymotion

Skopiuj link do pola wprowadzania danych

Przeglądaj {{platformę}} w swojej aplikacji lub witrynie i znajdź film, który chcesz pobrać. Kliknij przycisk Share obok filmu i wybierz Copy Link. Otwórz stronę "tiktake.org" w swojej przeglądarce i wklej skopiowany wcześniej link w pole wejściowe na górze strony. Możesz również użyć naszego TikTake Telegram Bot i wysłać mu polecenie pobrania filmu.

 1. https://www.dailymotion.com/video/[id]
 2. etc.

Rozpocznij proces pobierania

Po wklejeniu linku wideo w polu wprowadzania danych, kliknij przycisk "Pobierz" obok niego. Jeśli link jest poprawnym Dailymotion linkiem wideo, przygotujemy dla Ciebie pobieranie. Może to potrwać do kilku sekund.

Przy okazji, nie możemy pobrać prywatnych lub zablokowanych filmów z {{platformy}}. Filmy muszą być publiczne.

Pobierz wideo lub audio

Przygotowanie zajmie od kilku sekund do minuty. Po zakończeniu procesu przygotowania pojawi się przycisk Pobierz. Kliknij "Download HD (no Watermark)", jeśli chcesz pobrać wideo bez znaku wodnego. Wybierz "Pobierz jako MP3", jeśli chcesz pobrać tylko ścieżkę audio. Po kliknięciu zostaniesz zapytany gdzie zapisać plik. Wybierz miejsce, które już znasz i wiesz jak do niego dotrzeć. Nie martw się, jeśli nie możesz później znaleźć swojego filmu, możesz po prostu pobrać go ponownie.

To jest to.

Ścieżka wideo lub audio jest teraz trwale zapisana na Twoim urządzeniu. Oczywiście w każdej chwili możesz usunąć ten plik. Jeśli chcesz pobrać więcej filmów Dailymotion, zacznij ponownie od punktu 1.

Jeśli spodoba Ci się nasz serwis, będzie nam miło, jeśli polecisz nas swoim znajomym i udostępnisz naszą stronę na swoich profilach społecznościowych!

Pobierz filmy Dailymotion na swoje urządzenie iOS

Zapisz Dailymotion Filmy nawet na iPadzie lub iPhonie.

Ze względu na politykę bezpieczeństwa Apple, na urządzeniu z systemem iOS zwykle nie można zapisać filmów MP4, ścieżek dźwiękowych MP3 lub innych formatów. Android nie ma z tym problemu, możesz tam łatwo pobrać dowolny typ pliku. Istnieje jednak bardzo prosty sposób, aby zapisać i wyświetlić filmy Dailymotion na iPhonie lub iPadzie.

Do zapisywania filmów Dailymotion można używać TikTake jak zwykle, ale na końcu trzeba wybrać opcję odpowiednią dla iOS.

 1. Przeglądaj Dailymotion w aplikacji lub przeglądarce
 2. Znajdź film, który chcesz pobrać
 3. Kliknij na przycisk Share i wybierz "Copy Link"
 4. Wejdź na stronę "tiktake.org" w wybranej przeglądarce.
 5. Wklej skopiowany link w pole wejściowe na górze strony
 6. Kliknij na "Download" i poczekaj, aż pobieranie zostanie dla Ciebie przygotowane.
 7. Kliknij przycisk Zapisz do Dropbox
 8. Wybierz folder, w którym chcesz zapisać pobrane pliki
 9. Oglądaj lub słuchaj swoich pobrań w dowolnym czasie i miejscu na swoim koncie Dropbox.