Kontakt

To Ty jesteś użytkownikiem, dzięki Tobie jesteśmy wspaniali!

Witam!

Cieszymy się, że zdecydowałeś się sprawdzić nasz serwis. Chcemy, abyś miał wspaniałe doświadczenie użytkownika, dlatego też przygotowaliśmy krótki przewodnik, który pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości naszego TikTok Downloadera.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z naszym serwisem, daj nam znać. Zawsze jesteśmy zainteresowani, aby usłyszeć, co jest w głowie naszych użytkowników. Jeśli kiedykolwiek napotkasz jakiekolwiek problemy z naszym serwisem, daj nam znać. Będziemy pracować, aby nasza oferta była tak łatwa i bezproblemowa, jak na to zasługujesz.

Dokładamy wszelkich starań, aby szybko odpowiadać na wszystkie zapytania i błędy. Sprawdzamy naszą skrzynkę odbiorczą każdego dnia, nawet jeśli czasem odpowiedź zajmuje nam trochę więcej czasu, odnotowujemy każdą wiadomość. Nie bądź smutny, jeśli zajmie to trochę dłużej; pracujemy nad naszym TikTok Downloaderem każdego dnia i czasami pojawiają się duże problemy, nad którymi musi pracować cały nasz zespół!

Mamy nadzieję, że uda nam się zaoferować Państwu miłe doświadczenia podczas korzystania z naszego serwisu i kontaktu z nami. Nasz downloader został zaprojektowany tak, aby pomóc jak największej liczbie osób z różnymi intencjami

Address

Address

TikTok Video Downloader Media Ltd.

Hongkong,
Kwun Tong, Tai Yip St, 2號,
Linkchart Centre,
23/F

Email: support@tiktake.org
Phone: +852 2788 8878