TikTake Hakkında

Biz kimiz ve neden yapıyoruz?!

Team

2020'de iki kullanılabilirlik uzmanı, internetin sürekli değişen zamanlarında insanların gerçekten neye ihtiyaç duyduğunu bulmak için gönderildi. TikTok'un trend sosyal ağ olduğunu ve birçok insanın videoları indirmek ve çeşitli nedenlerle kullanmak istediğini öğrendiler. Ne yazık ki, resmi yol yalnızca filigranlı indirmeler sunar, bu nedenle bunları her amaç için kullanamazsınız.

TikTake fikri 2021 yılının sonunda doğdu. Hedef kitlemizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan basit bir platform geliştirmek için video düzenleme ve oluşturma, hizmet web siteleri olarak yazılım ve profesyonellerden oluşan bir ekipte yılların deneyimini birleştirdik.

Hizmetimizi en çok ilgi gören ülkelerde kullanılabilir hale getirmek için çok sayıda kullanıcı araştırması yaptık ve çok sayıda veri topladık. Bunu yaparken, 106 ülkeden ve dünyanın en büyük kuruluşlarından kullanıcı deneyimi tasarımcılarının, bilgi mimarlarının ve kullanılabilirlik araştırmacılarının dünyayı paylaşmayı ve eğlenmeyi biraz daha kolay hale getirecek yollar tasarlamalarına yardımcı oluyoruz. Araçlarımız dünya çapında büyümeye devam ediyor ve kullanıcılar videoları 80'den fazla farklı dilde indirip kullanabiliyor.

Address

Address

TikTok Video Downloader Media Ltd.

Hongkong,
Kwun Tong, Tai Yip St, 2號,
Linkchart Centre,
23/F

Email: support@tiktake.org
Phone: +852 2788 8878