O TikTake

Kim jesteśmy i dlaczego to robimy!

Team

W 2020 roku wysłano dwóch ekspertów od użyteczności, aby dowiedzieć się, czego ludzie naprawdę potrzebują w ciągle zmieniających się czasach internetu. Dowiedzieli się, że TikTok jest modną siecią społecznościową i że wiele osób chciałoby pobierać filmy i używać ich z różnych powodów. Niestety, oficjalny sposób oferuje tylko pobieranie ze znakiem wodnym, więc nie można ich używać do wszystkich celów.

Pomysł na TikTake narodził się pod koniec 2021 roku. Połączyliśmy lata doświadczeń w edycji i tworzeniu wideo, strony internetowe typu software as a service oraz zespół profesjonalistów, aby opracować prostą platformę, która spełnia wszystkie potrzeby naszej grupy docelowej.

Przeprowadziliśmy wiele badań użytkowników i zebraliśmy mnóstwo danych, aby udostępnić nasz serwis w krajach, które są najbardziej zainteresowane. W ten sposób pomagamy projektantom user experience, architektom informacji i badaczom użyteczności, w 106 krajach i z największych organizacji na świecie, projektować sposoby, aby świat był nieco łatwiejszy do dzielenia się i cieszenia. Nasze narzędzia rozwijają się na całym świecie, a użytkownicy mogą pobierać i korzystać z filmów w ponad 80 różnych językach.

Address

Address

TikTok Video Downloader Media Ltd.

Hongkong,
Kwun Tong, Tai Yip St, 2號,
Linkchart Centre,
23/F

Email: support@tiktake.org
Phone: +852 2788 8878