TikTok Downloader

Herhangi bir filigran olmadan TikTok videolarını ve daha fazlasını indirin. Videonun bağlantısını aşağıdaki giriş alanına girmeniz ve indirme düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Video İndiricimizi kullanarak aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz Kullanım Koşulları

Filigran Yok

Herhangi bir filigran olmadan TikTok videolarını indirin. Herhangi bir logo olmadan cihazınıza kaydedin.

Sınırsız İndirme

Yüksek hızda istediğiniz kadar video indirin. İndirme hızını veya indirebileceğiniz video sayısını sınırlamıyoruz.

Taşınabilir HD MP4

Herhangi bir TikTok videosunu HD ve taşınabilir MPEG-4 formatında kolayca indirin. Daha sonra bunları herhangi bir cihazda izleyebilirsiniz.

Your Playlist

TikTok HD Video İndirici

TikTake, TikTok videolarını HD kalitesinde ve filigran olmadan indirmek için güçlü bir çevrimiçi araçtır. TikTok videolarını MP4 formatında indirebilir ve herhangi bir işletim sistemi ile cihazınıza kaydedebilirsiniz. Herhangi bir videonun ses parçasını da indirebileceğinizi söylemekten gurur duyuyoruz.

Neden TikTake'in SnapTik.app'in yanında web'deki en iyi TikTok Downloader'dan biri olduğunu düşünüyoruz?

Hala diğer araçların çoğunun yapamayacağı filigransız videolar sunuyoruz. Cihazınızda Chrome, Firefox, Safari veya Opera gibi modern bir tarayıcı yüklüyse, herhangi bir üçüncü taraf yazılımı veya kaydı olmadan hizmetimizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. TikTake'in kullanımı her zaman ücretsizdir, sadece hizmetimizin daha da geliştirilmesini ve sürdürülmesini destekleyecek bazı reklamlar göstereceğiz.

TikTok nedir

TikTok kısa videolar oluşturmak, paylaşmak ve keşfetmek için kullanılan bir sosyal medya platformudur. Uygulama, gençler tarafından şarkı, dans, komedi ve dudak senkronizasyonu yoluyla kendilerini ifade etmek için bir çıkış noktası olarak kullanılır ve kullanıcıların videolar oluşturmasına ve bunları bir toplulukta paylaşmasına olanak tanır. Bazı videoları doğrudan TikTok Uygulamasının içinden indirebilirsiniz, bu yükleyicinin ayarlarına bağlıdır. Doğrudan indirilen tüm videolar bir filigran içerecektir. TikTok 141 Ülkede ve 39 farklı dilde mevcuttur. Aylık 1.000 milyon aktif kullanıcısı var (Eylül 2021 değerleri) ve hala büyümeye devam ediyor.

TikTok videoları nasıl indirilir

Bağlantıyı giriş alanına kopyalayın

Uygulamanızda veya web sitenizde TikTok'a göz atın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun. Videonun yanındaki Paylaş düğmesine tıklayın ve Bağlantıyı Kopyala'yı seçin. Tarayıcınızda "tiktake.org" adresini açın ve önceden kopyaladığınız bağlantıyı sayfanın üst kısmındaki giriş alanına yapıştırın. Ayrıca bizim TikTake Telegram Bot ve ona videoyu indirme komutunu gönderin.

 1. https://www.tiktok.com/@[username]/video/[id]
 2. https://m.tiktok.com/v/[id].html
 3. etc.

İndirme işlemini başlatın

Video bağlantısını giriş kutusuna yapıştırdıktan sonra, yanındaki "İndir" düğmesine tıklayın. Bağlantı doğru bir TikTok video bağlantısıysa, indirme işlemini sizin için hazırlayacağız. Bu işlem birkaç saniye kadar sürebilir.

Bu arada, TikTok'dan özel veya kilitli videoları indiremeyiz. Videolar herkese açık olmalıdır.

Videoyu veya sesi indirin

Hazırlık birkaç saniye ile bir dakika arasında sürecektir. Hazırlama işlemi tamamlandıktan sonra İndir düğmesi görünecektir. Videoyu filigran olmadan indirmek istiyorsanız "HD İndir (Filigran Yok)" seçeneğine tıklayın. Yalnızca ses parçasını indirmek istiyorsanız "MP3 olarak indir "i seçin. Tıkladıktan sonra dosyayı nereye kaydedeceğiniz sorulacaktır. Zaten bildiğiniz ve oraya nasıl gideceğinizi bildiğiniz bir yer seçin. Daha sonra videonuzu bulamazsanız endişelenmeyin, tekrar indirebilirsiniz.

Bu kadar.

Video veya ses parçası artık cihazınızda kalıcı olarak saklanır. Elbette dosyayı istediğiniz zaman silebilirsiniz. Daha fazla TikTok videosu indirmek istiyorsanız, 1. noktadan tekrar başlayın.

Hizmetimizi beğendiyseniz, bizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz ve web sitemizi sosyal profillerinizde paylaşırsanız mutlu oluruz!

iOS Cihazınıza TikTok videoları indirin

Kaydet TikTok iPad veya iPhone'unuzda bile videolar.

Apple güvenlik politikası nedeniyle, normalde iOS cihazınıza MP4 videolar, MP3 ses parçaları veya diğer formatları kaydedemezsiniz. Android'in bu konuda bir sorunu yoktur, her tür dosyayı kolayca indirebilirsiniz. Ancak, TikTok videolarınızı iPhone veya iPad'inize kaydetmenin ve görüntülemenin çok basit bir yolu vardır.

Platform}} videolarınızı kaydetmek için TikTake'i normal şekilde kullanabilirsiniz, ancak sonunda iOS için uygun seçeneği seçmeniz gerekir.

 1. Uygulamada veya Tarayıcıda TikTok'a göz atın
 2. İndirmek istediğiniz videoyu bulun
 3. Paylaş düğmesine tıklayın ve "Bağlantıyı Kopyala "yı seçin
 4. Seçtiğiniz bir tarayıcıda "tiktake.org" adresine gidin
 5. Kopyalanan bağlantıyı sayfanın üst kısmındaki giriş alanına yapıştırın
 6. "İndir "e tıklayın ve indirme işlemi sizin için hazırlanana kadar bekleyin.
 7. Dropbox'a Kaydet Düğmesine tıklayın
 8. İndirmenizi kaydetmek istediğiniz klasörü seçin
 9. Dropbox Hesabınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde indirmenizi izleyin veya dinleyin.