TikTok Downloader

Pobierz TikTok filmy i więcej bez znaku wodnego. Wystarczy wpisać link do filmu w poniższe pole wejściowe i kliknąć przycisk Pobierz.

Korzystając z naszego Video Downloadera akceptujesz nasze Warunki użytkowania

Bez znaku wodnego

Pobierz TikTok filmy bez żadnego znaku wodnego. Zapisz na swoim urządzeniu bez żadnego logo.

Bezgraniczne pobieranie

Pobierz tyle filmów, ile chcesz z dużą prędkością. Nie ograniczamy prędkości pobierania ani liczby filmów, które możesz pobrać.

Przenośny HD MP4

Łatwo pobierz dowolne TikTok wideo w formacie HD i przenośnym MPEG-4. Możesz je następnie oglądać na dowolnym urządzeniu.

Your Playlist

TikTok HD Video Downloader

TikTake to potężne narzędzie online do pobierania filmów TikTok w jakości HD i bez znaków wodnych. Możesz pobrać filmy TikTok w formacie MP4 i zapisać je na swoim urządzeniu z dowolnym systemem operacyjnym. Jesteśmy dumni, że możemy powiedzieć, że możesz również pobrać ścieżkę audio dowolnego wideo.

Dlaczego uważamy, że TikTake jest obok SnapTik.app jednym z najlepszych TikTok Downloader w sieci?

Nadal oferujemy filmy bez znaku wodnego, czego nie potrafi większość innych narzędzi. Jeśli masz na swoim urządzeniu zainstalowaną nowoczesną przeglądarkę, taką jak Chrome, Firefox, Safari lub Opera, możesz korzystać z naszego serwisu za darmo bez żadnego oprogramowania firm trzecich lub rejestracji. TikTake jest zawsze darmowy w użyciu, pokażemy tylko kilka reklam, które będą wspierać dalszy rozwój i utrzymanie naszego serwisu.

Czym jest TikTok

TikTok to platforma mediów społecznościowych do tworzenia, udostępniania i odkrywania krótkich filmów. Aplikacja jest używana przez młodych ludzi jako gniazdo do wyrażania siebie poprzez śpiew, taniec, komedię i lip-syncing, i pozwala użytkownikom tworzyć filmy i udostępniać je w całej społeczności. Niektóre filmy można pobrać bezpośrednio z aplikacji TikTok, zależy to od ustawień osoby przesyłającej. Wszystkie bezpośrednio pobrane filmy będą zawierały znak wodny. TikTok jest dostępny w 141 krajach i w 39 różnych językach. Ma 1.000 milionów aktywnych miesięcznych użytkowników (wartości z września 2021) i wciąż rośnie.

Jak pobierać filmy TikTok

Skopiuj link do pola wprowadzania danych

Przeglądaj {{platformę}} w swojej aplikacji lub witrynie i znajdź film, który chcesz pobrać. Kliknij przycisk Share obok filmu i wybierz Copy Link. Otwórz stronę "tiktake.org" w swojej przeglądarce i wklej skopiowany wcześniej link w pole wejściowe na górze strony. Możesz również użyć naszego TikTake Telegram Bot i wysłać mu polecenie pobrania filmu.

 1. https://www.tiktok.com/@[username]/video/[id]
 2. https://m.tiktok.com/v/[id].html
 3. etc.

Rozpocznij proces pobierania

Po wklejeniu linku wideo w polu wprowadzania danych, kliknij przycisk "Pobierz" obok niego. Jeśli link jest poprawnym TikTok linkiem wideo, przygotujemy dla Ciebie pobieranie. Może to potrwać do kilku sekund.

Przy okazji, nie możemy pobrać prywatnych lub zablokowanych filmów z {{platformy}}. Filmy muszą być publiczne.

Pobierz wideo lub audio

Przygotowanie zajmie od kilku sekund do minuty. Po zakończeniu procesu przygotowania pojawi się przycisk Pobierz. Kliknij "Download HD (no Watermark)", jeśli chcesz pobrać wideo bez znaku wodnego. Wybierz "Pobierz jako MP3", jeśli chcesz pobrać tylko ścieżkę audio. Po kliknięciu zostaniesz zapytany gdzie zapisać plik. Wybierz miejsce, które już znasz i wiesz jak do niego dotrzeć. Nie martw się, jeśli nie możesz później znaleźć swojego filmu, możesz po prostu pobrać go ponownie.

To jest to.

Ścieżka wideo lub audio jest teraz trwale zapisana na Twoim urządzeniu. Oczywiście w każdej chwili możesz usunąć ten plik. Jeśli chcesz pobrać więcej filmów TikTok, zacznij ponownie od punktu 1.

Jeśli spodoba Ci się nasz serwis, będzie nam miło, jeśli polecisz nas swoim znajomym i udostępnisz naszą stronę na swoich profilach społecznościowych!

Pobierz filmy TikTok na swoje urządzenie iOS

Zapisz TikTok Filmy nawet na iPadzie lub iPhonie.

Ze względu na politykę bezpieczeństwa Apple, na urządzeniu z systemem iOS zwykle nie można zapisać filmów MP4, ścieżek dźwiękowych MP3 lub innych formatów. Android nie ma z tym problemu, możesz tam łatwo pobrać dowolny typ pliku. Istnieje jednak bardzo prosty sposób, aby zapisać i wyświetlić filmy TikTok na iPhonie lub iPadzie.

Do zapisywania filmów TikTok można używać TikTake jak zwykle, ale na końcu trzeba wybrać opcję odpowiednią dla iOS.

 1. Przeglądaj TikTok w aplikacji lub przeglądarce
 2. Znajdź film, który chcesz pobrać
 3. Kliknij na przycisk Share i wybierz "Copy Link"
 4. Wejdź na stronę "tiktake.org" w wybranej przeglądarce.
 5. Wklej skopiowany link w pole wejściowe na górze strony
 6. Kliknij na "Download" i poczekaj, aż pobieranie zostanie dla Ciebie przygotowane.
 7. Kliknij przycisk Zapisz do Dropbox
 8. Wybierz folder, w którym chcesz zapisać pobrane pliki
 9. Oglądaj lub słuchaj swoich pobrań w dowolnym czasie i miejscu na swoim koncie Dropbox.